2019-2020

 

 

 

Kindergarten

Room 16 – Mrs. Kulasinsky

 

Charlotte Delamarter, Tyler Dennis, Paislee Drumm, Richard Auriel Flores, Reed Fuller, Case Newman, Dominic Rajoppi, Khristopher Smith, Kennedy Stanton, Rico Vizcaino, Harold Young, Jr.

 

 

Grade 1

Room 18 – Mrs. Neu

 

James Arrigan, Sofia Aziz, Elliott Barrows, Sebastian Beck, Logan Eberlein, Layla Evanitsky, Julian Fineout, Ashbee Gately, Brealynn Kilmer-Evans, Steven Peetz, Kenneth Pratcshler, Morgan Roloson, Allison Steele, Bryson Williams, Austin Wormuth

 

 

Grade 2

Room 14 – Mrs. Torquati

 

Natalie Bolster, Alexander Chuplygin, Owen Drake, Emma Files, Owen Fuller, Lucy Gately, Zoie Mason, Armondo Morales, Andyn Newman, Liam Post, Brock Poppo, Liam Post, Brooke Rajoppi, Niccolo Soccodato, James Stiles, Blake Stanton, Dale Swendsen, Ava Theis, Knight Vizcaino

 

 

Grade 3

Room 12 – Mrs. Gigliotti

 

Jack Arrigan, Lukas Biedermann, Wesley Boice, Elle Budrick, Angelina Cambareri, Isabella Cambareri, Robert Cordner, Shiandia Craycraft, Kaylee Czeczuga, Kelsey Drumm, Fayth Green, Gavin Hubert, Surie MacDonald, Chase Mack, Leon Mackowski, Parker Matthews, Haley Neff, Bree Peetz, Bentley Scissons, Stephen Simpson, Jason Skidmore, Chael Wormuth, Connor Wormuth, Carson Zablocky

 

Grade 4

Room – 21 – Ms. Doyle

 

Willa Arrigan, Troy Beck, Jr., Dylan Bickford, Adrianna Buchanan, Hannah Delamarter, Charles Dohanic, Tyler Dumond, Aiden Evanitsky, Margarita Gonzalez-Bonilla, Emma Mead, Warren Middleton, Isabella Rinaldis, Madison Roloson, Chase Tisano, Wyatt Woodmansee, Jaiara Yeneic

 

 

Grade 5

Room 20 – Mrs. Thompson

 

Jack Bennett, Kayla Brunet, Madison Brunet, Jenna Lynn Budrick, Ethan Dennis, Serenity Eakle, Carter Fineout, Lucas Gately, Nicholas Lee, Justin Lewis, Paul Mannino, Jr., Jesse Milk, Isabella Morales, Jayla Neff, Owen Poppo, Clark Porosky, Wyatt Scissons, Abbey Stiles, Sierra Sullivan, Maya Theis, Heather Travis, Kourtney Woodmansee

 

 

 

 

 

 

Grade 6

Room 26- Mr. Curtis

 

 

Nicholas Bialecki, Vanessa Bolster, Katelin Croissette, Gus Deron, Autumn Dohanic, Olivia DuBois, Grace Evanitsky, Ramey Farr, Landon Fuller, Cole Harris, Liam Kelly, Emma Mae McKeon, Gwyneth Nebzydoski, Jason Rake, Dakota Skidmore, Alizabeth Smith, Stevie Woodmansee, Cameron Wormuth

 

 

Grade 7

Room 29 – Mrs. Weber

 

Unique Andersen, Arik Biederman, Landen Estus, Trysten Evanitsky, Ava Francisco, Frank Hernandez, Conner Mack, Mikolaj Mackowski, Gary Milk, Mariah Mullen, Nicholas Porosky, Troy Rohan, Kevin Scissons, Lillian Tyson, Carolyn Warfield, Brianna Woodmansee, Natalie Woodmansee

 

 

Grade 8

Room 25 – Ms. Skinner

 

September Andersen, Hazel Bennettt, Alexis Bolster, Faline Brooking, Brianna Brown, Kaelyn Dawson, Lindsey Delamarter, Madison Drumm, Andrew Evanitsky, Zoey Figura, Audree Harris, Natasha Hendrickson, Ashton Isby, James Kellam, Chloe Moore, Shawn Rake, Shailyn Smith, Mackenzie Telesky, Stasia Todd, Mia Worthley