Grade 3

 

ROOM 33 – Ms. Roberts

 

Brentley Acker, Raiya Bachetti, Colby Bunting, Ryan Cook Jr, Dylan Crown, Jake D’Albora, Dylan Daniels, Nicholas Dexter, Jayce Kinney, Jackson Kline, Michael Modugno, Christopher Murphy Jr, Dominique Myers, Adriana Reyes, Sheila Robbins, Paige Roegner, Charles Rollison, Riley Schmidt, Adalyn Schweighofer, Danica Shearer, Addison Swingle, Jacob Victor, Keith Weir, Kylie Wojtowicz.

 

ROOM 34 – Mrs. Campen

 

Ryker Andersen, Ceceilia Ballentine, Jacob Batzel, Caven Brady, Elaina Canfield, Aislyn Dutton, Rayghan Erbach, Eric Facal, Michael Falco, Abagail Flederbach, Kerra Heimbach, Vada Killam, Kaylem Kresge, Gavin Kromko, Kase Krupa, Mason LaBar, Bobbie Meyers, Thy Nguyen, Shiv Patel, Eli Pearson, Brandon Ropke, Dominic Schuman, Dylan Smith, Hailey VanBlarcom.

ROOM 35 – Mrs. Williams

 

Jase Berkihiser, Eli Bishop, Carter Brink, Zeta Bunnell, Ida Cooper, Hyowon Cromwell, Johnathan Dexheimer, Luke Erbach, Dylan Fuller, Calum Gillow, Adam Hessling, Clay Kaltsas, Julianne Kerna, Brynn Mahon, Myah Mahoney, Gianna McAdams, Lucas Mikulak, Brooklynn Moran, Phaedra O’Malley Caden, Zoey Rupp, Grace Shursky, Zoey Tyler, Alexander Valerio, Lily Wasylyk.

ROOM 36 – Mrs. Martin

 

Dominic Albano, Mercades BarnumKenyon, Sophia Bond, Jacoby Breidenstein, Anastasia Capra, Hunter Dennis, Mia Drake, Zane Elswick, Brooklyn Erickson, Josalynn Francis, Isabella Johnson, Keira Kelly, Corbin Langman, Cayden Marchesin, FrannySue Menechino, Leonard Moore, Nadia Newfield, Vraj Patel, Cody Peterson, Logan Rickert, Liam Shank, Peightyn Smith, Jordan Verola.

ROOM 37 – Mrs. Novobilski

 

Ian Amato, Evelyn Bond, Nicholas Chmura, Nasheara Feliz, Mason Fernandez, Anthony Fortuso, Daniel Hiller, Charlemagne Josefek, Leah Larsen, Caleb Markis, Blake Martin, Cailin Maxwell, Quinn Miller, Brayden Mowatt-DeGraw, Kinley Platt, Connor Reed, Emma Saylor, Nathaniel Scholl, Cameron Stinavage, Libby Sullivan, Edward Torres, Landen Wasson, Demi Wilcox, Madison Yorn.

ROOM 38 – Ms. Kilker

 

Abel Brand, Elizabeth Canfield, Kaitlyn Carroll, Sydnee Evans, Loran Gager, Khloe Galletti, Tyler Garing, Jordan Hattler, Ayla Holland, Desmond Jennings, Benjamin Klisiewicz, Garrison Kopesky, Colton Mander, Cheyenne Miller, Giovanni Patrisso, Julianna Privett, Shiloh Quick, James Ramirez, Canyon Ruff, Esme Schloesser, Brynlee Schweighofer, Russell VanHorn, Nicole Whispell, Isaiah Young.

Grade 4

 

ROOM 41 – Mrs. Pender

 

Adrianna Bigio Torres, Brianna Bodie, Madison Decker, Joclyn Doherty, Megan Doherty, Alexander Kerna, Spencer Krajkovich, Logan Lent, Morgan Lurvey, Tyler Malti, Admiel Martinez, Alexis Mazzotta, Willow McDonnell, Ellie Pasquini, Daymein Privett, Matthew Schupper, Andrea Seminario, Issac Stalter, Evan Steffens, LeeAnna Swartz, Ivan Thol, Emmalie Wolfenberg.

 

ROOM 42 – Mrs. Taylor

 

Noah Begtrup, Maximilian Bunnell, Madison Canfield, Chase Cobourn, Adison Davis, Brynn Derrick, Easton Dickison, Hannah Diehl, Rylie Ford, Brayden Fritsch, Jaymie Golden, Shirley Jiang, Dontae Joseph, Cooper McGhie, Leo Nichols, Coltyn Olver, Harvey Rolston, Paige Ross, Ava Sibal, Payton Shaffer, Peyton Smith, Braya Watson, Emma Williams.

ROOM 45 – Mr. Theobald

 

Odin Andersen, Mason Dalesky, Lyla Gardner, Mackenzi Giblin, Drake Gilbert, Derek Hnath, Dominic Josefek, Lily Krause, Aaron Laubach, Alexander Maharaj, Cody McElroy, Madison Mertz, Logan Meyers, Margaret Murray, Marley Reynolds, Korilyn Roche, Heath Scott Jr, Caleb Smith, Logan Stephens, Amelia Wazeralie, Isabella Wickizer.

 

ROOM 46 – Mrs. Israel

 

Briley Acker, Vincent Blair, Mason Decker, Addison Gallik, Heather Kisslovege, Connor Knapp, Max LaBruno, Isabella O’Connell, Xander Olver, Leonora Orellana Anton, Roxana Reece, Haley Robbins, Sara Rosas, Alina Shanfelder, Payton-Rogue Shelton, Tobiaz Smith, Antonio Villalobos, Gavin White, Mackenzie White, Destiny Wimmers.

 

ROOM 48 – Mrs. Taraschuk

 

Wilhelmina Beisel, Debora Carela Santos, John Chmura, Drew Daniels, Alexandria Eisele, Dylan Erickson, Ayden Gager, Joella Gavitt, Delia Goff, Cameron Gyurkovic, Benjamin Head, Sophia Mercado, Maddison Miller, Jenna Murray, Keegan Pender, Jonah Pritchard, Kyle Ryan, Lindsey Schneider, Lavona Sheerer, Brandon Stalter, Layla Starkey, Arianna Valerio.

GRADE 5

 

 

ROOM 51 – Mrs. Dulay

 

Brett Brown, Cailyn Bunting, Abiagael Carrick, Maurice Dennis III, Olivia Dutton, Ja’Lynn Gerard, Reed Howell, Konnor Klusmeyer, Katherine Legg, Seth LeStrange, Ewan Marsh, Maureen Meagher, Payton Nolan, Nicholas O’Connell, Mason Peterson, Jasmine Ramos, Owen Robbins, Calvin Rosar, Travis Savage, Benjamin Schneider, Faith Slish, Mia Wolfe.

ROOM 52 – Mrs. Jezercak

 

Landen Bertot, Hailey Brady, Matthew Christiansen, Trevan Dahlgren, Ethan DeRoss, Michael Friscia, Alexis Fuller, Hannah Gordish, Khaliyl Jackson, Kadin Killam, Leah Klinkiewicz, Cadence Kretschmer, Wyatt Margraf, Brenna Martin, Aidan Michaud, Gavin Murray, Owen Phillips, Corey Pollack, Lily Reinfurt, Aaron Roegner, Trisha Schaeffer, Dante Thompson, Cara Torres.

ROOM 57 – Mrs. Keast

 

Christian Bertholf, Jason Bronson, Abby Case, Serenity Conklin, Liam Dennis, Raymond Harrington IV, Maniya Husley, Ryan Irwin, Maddox Johnson, Logan Lester, Dana Martin, Thomas Mills IV, Raegan Mosher, Dayanna Myers, Mary Orman, Liam Platt, Isabella Porth, Sage-Elizabeth Questore, Jacob Ramos, Michael Reiprich, Liyah Rylka, Craig Stiles Jr, Aiden Tasker, Micah Wasylyk.

ROOM 55 – Mrs. Box

 

Wyatt Avery, Margaret Becker, Eli Carmody, Mary Chorba, Madalyn Decker, Paul Duda, Kaydence Frampton, Sawyer Fritz, Devon Gilson, Caralena Kopesky, Kailee Mahoney, Claire Meagher, Jack Michko, Bridget Murray, Brice Ordnung, Autumn Razny, Tori Reed, Charlie Rickert, Wayde Robbins, Nathan Schuman, Preston Tyler, Ethan Winburn, Issac Winer, Raviv-Javi Wolfe.

ROOM 56 – Mrs. Becker

 

Jayden Bakker Schmidt, Isabella Bird, Spencer Carey, Kaylee Corcoran, Damian Davis, Gabriel Duda, Mason Flynn, Raegan Fox, Luca Giordano, Rhys Glossenger, Xavier Heath, Aldonae Hodges, Jane Lucke, David Martin III, Dominick Masucci, Makaylee Nober, Gabriella Porth, Destiny Privett, Woodlan Reynolds, LeeLand Schaal, Connor Shupe, Emmalee Steffens, Elle Wasylyk.

ROOM 58 – Mrs. Diehl

 

Blake Barroso, Abigail Beatty, Gavin Briggs, Parker Brown, Ryan Chesna, Ethan Corso, Kyra Dawo, Keagen DeGraw, Gabriel Edsall, Kadyn Kinney, Tyler Kolshorn, Kayla Kominski, Shree Pandey, Olivia Reed, Julie Saylor, Owen Schell, Charlotte Schultz, Carter Schweighofer, Charles Smith, Chloee Spry, Heather Utegg, Brody Wood-Finnerty, Leah Zuby.

ROOM 50 – Mr. Gillow

 

Kaiden Galletti, Ava Verrastro, Jazmin Wells.