Kindergarten

Room 1– Mrs. Meagher

 

Reese Brady, William Campbell, Olivia Coar, Dylan Corso, Greyson Daniels, Leila Duda, Madison Fritz, Joseph Haines, Calvin Krupa, Skylar Loesch, Lindsey Murray, Kendra Nolan, Addison O'Rourke, Ian Ramirez, Daimon Saprona, Brielle Seminario, Leon Shursky, Michael Weigelt.

 

Room 2– Mrs. Gallik

Brayden Almy, Jack Bosi, Sophie Demeraski, Daniel Dexheimer, Mason Diehl, Gavin Kerwin, Masen Kimball, Lumen Mauder, Keira Mccarville, Alexander Mills, Makayla Reining, Mikayla Roberts, Bristol Smith, Bryson Thomas, Abagail Walker, Christian Weist, Natalie Zausch.

 

Room 3– Mrs. Ludwig

Evangeline Beisel, Maryana Brdar, Chad Brussell Jr., Judson Cooley, Jacob Gilbert, Liam Gilbert, Tyler Hattler, Aiden Kresge, Emma Leopardi, Charlotte Lotz, Jesse Meagher, Elijah Mountjoy, Levi Murray, Matthew Santiesteban, Travis Schaeffer Jr., Jacob Schoeller, Katie Scott, Cassandra Shrek, Addison Sislo.

 

Room 4– Mrs. Bunnell

Audrianna Arens, Riley Cook, Ardis Daskovsky, Aasha Fulp, Owen Gries, Annabelle Iloff, Liam Mangin, Elijah Mullin, Baileigh Neales, Drake Ordnung, Miley Perrara, Finn Robbins, Emily Rossignol, Jackson Sasso, Alexis Swartz, Kinnley Turner, Brazlin Ubertini, Miles Wood.

 

Room 5– Mrs. Kretschmer

Camden Bodie, Abigail Dutton, Lorelei Flederbach, Jacob He, Bonaventure Josefek, Abigail Kilker, Kaitlyn Kilker, Gunner Kopesky, Kash Kromko, Shannon Lent, Nathan Mackle, Rylee Mcghie, Kyler Mcgrath, Nathaniel Nober, John Rickard, Johnathan Rohrbach, Meaghan Tuttle, Rayne Wathen, Cooper Wolfe.

 

Room 9– Mrs. McGinnis

Carson Bates, Corbin Cappiello, Blake Collins, Nathan Cornwall, Richard Estrella Jr., Christopher Garcia, Rebekah Gordish, Kianna Hanson, Michael Jennings, Deacon Lauersen, Iyana Mahoney, Addison Nacinovich, Scott Nemeth, Cody Rollison, Gabriel Rosenberg, Gabriella Schultz, Bailey Van Antwerp, Harvey Waugh Jr., Aubrey Wise.

 

Room 10– Mrs. Williams

Destiny Ammann, Rider Case, Shaela Corrigan, Siena Davis, Lucian Griffith, Rocco, Hynes, Olivia Jonas, Brielle Knapp, Asher Lindgren, Bradley Meyers, Andy Nguyen, Luca Pasquini, Paige Sellers, James Sellers, Ruhlin Sullivan, Scott Wentzel.

 

First Grade

Room 11– Mrs. Lyle

Brentley Acker, Caven Brady, Colby Bunting, Elizabeth Canfield, Mia Drake, Zane Elswick, Kerra Heimbach, Daniel Hiller, Cameron King, Corbin Langman, Brynn Mahon, Mi'rey Maillet Morales, Colin Maxey, Gianna Mcadams, Bobbie Meyers, Vraj Patel, Logan Rickert, Riley Schmidt, Nathaniel Scholl, Danica Shearer, Jordan Verola, Jacob Victor, Lily Wasylyk.

 

Room 12– Miss Schroeder

Dominic Albano, Ryker Andersen, Zeta Bunnell, Ryan Cook Jr., Jake D’Albora, Aislyn Dutton, Luke Erbach, Sydnee Evans, Samantha Flores, Dylan Fuller, Desmond Jennings, Isabella Johnson, Clay Kaltsas, Cayden Marchesin, Lucas Mikulak, Nadia Newfield, Phaedra O'malley Caden, Cody Peterson, Tabitha Rodriguez, Paige Roegner, Cameron Stinavage, Hailey Vanblarcom.

 

Room 13– Mr. Semon

Mercades Barnumkenyon, Jacob Batzel, Eli Bishop, Carter Brink, Anastasia Capra, Eli Collins, Rayghan Erbach, Khloe Galletti, Calum Gillow, Charlemagne Josefek, Keira Kelly, Jayce Kinney, Gavin Kromko, Kase Krupa, Colton Mander, Michael Modugno, Tiffany Perez, Addison Swingle, Zoey Tyler, Alexander Valerio, Russell Vanhorn, Landen Wasson.

 

Room 14– Mrs. Short

Nathan Burke, Kaitlyn Carroll, Nicholas Chmura, Johnathan Dexheimer, Leah Grimaldi, Adam Hessling, Vada Killam, Garrison Kopesky, Kaylem Kresge, Tawni Long, Brooklynn Moran, Thy Nguyen, Eli Pearson, Kinley Platt, Shiloh Quick, Connor Reed, Charles Rollison, Esme Schloesser, Dominic Schuman, Dylan Smith, Keith Weir, Isaiah Young.

 

Room 17– Mrs. Jones

Evelyn Bond, Dylan Crown, Sophia Czerwinsky, Michael Falco, Mason Fernandez, Ayla Holland, Benjamin Iloff, Julianne Kerna, Myah Mahoney, Blake Martin, Dominique Myers, Victor Nieves, James Ramirez, Tyler Riefler, Zoey Rupp, Emma Saylor, Adalyn Schweighofer, Grace Shursky, Peightyn Smith, Benjamin Tiffany, Kylie Wojtowicz, Madison Yorn.

 

Room 18– Mrs. Panza

Raiya Bachetti, Sophia Bond, Abel Brand, Jacoby Breidenstein, Elaina Canfield, Dylan Daniels, Hunter Dennis, Brooklyn Erickson, Abagail Flederbach, Tyler Garing, Christian Hernandez, Mason Labar, Gabriella Mchale, Quinn Miller, Brayden Mowatt-Degraw, Giovanni Patrisso, Tatum Reiss, Sheila Robbins, Brandon Ropke, Brynlee Schweighofer, Liam Shank, Gabriel Shaw, Libby Sullivan.

 

Second Grade

 

Room 23– Mrs. Rickard

Audrey Cruz, Ava Cruz, Mason Dalesky, Joclyn Doherty, Lyla Gardner, Joella Gavitt, Dontae Joseph, Logan Lent, Cooper Mcghie, Madison Mertz, Roxana Reece, Marley Reynolds, Peyton Smith, Antonio Villalobos, Amelia Wazeralie, Mackenzie White, Emma Williams, Justice Zielinski.

 

Room 24– Mrs. Schupper

Chase Cobourn, Adison Davis, Hannah Diehl, Benjamin Head, Alexander Kerna, Spencer Krajkovich, Damien Lahr, Alexander Maharaj, Maddison Miller, Jenna Murray, Keegan Pender, Jonah Pritchard, Sara Rosas, Paige Ross, Lindsey Schneider, Ivan Thol, Braya Watson, Gavin White.

 

Room 25– Mrs. Olver

Brianna Bodie, Maximilian Bunnell, Madison Decker, Mason Decker, Brynn Derrick, Easton Dickison, Eydn Fairchild, Rylie Ford, Dominic Josefek, Ethan Kazinski, Connor Knapp, Anh Nguyen, Isabella O'connell, William Shaw, Evan Steffens, Arianna Valerio, Destiny Wimmers, Addison Wyatt.

 

Room 26– Mrs. Platt

Odin Andersen, John Chmura, Ayden Gager, Addison Gallik, Derek Hnath, Shirley Jiang, Carson Koguc, Lily Krause, Max Labruno, Margaret Murray, Haley Robbins, Jaina Brie Robbins, Korilyn Roche, Heath Scott Jr., Allan Scott, Andrea Seminario, Ava Sibal, Daniel Torres, Emmalie Wolfenberg.

 

Room 27– Mrs. Murray

Briley Acker, Wilhelmina Beisel, Madison Canfield, Megan Doherty, Alexandria Eisele, Dylan Erickson, Cameron Gyurkovic, Morgan Lurvey, Admiel Martinez, Alexis Mazzotta, Leo Nichols, Matthew Schupper, Payton-Rogue Shelton, Caleb Smith, Tobiaz Smith, Leeanna Swartz, Jazmin Wells.

 

Room 28– Mrs. Ahern

Adrianna Bigio Torres, Debora Carela Santos, Braeden Daddis, Drew Daniels, Payton Edwards, Brayden Fritsch, Mackenzi Giblin, Delia Goff, Landon Hadden, Tyler Malti, Sophia Mercado, Logan Meyers, Xander Olver, Leonora Orellana Anton, Ellie Pasquini, Daymein Privett, Timothy Riefler, Alina Shanfelder, Lavona Sheerer.

 

Room 20- Mr. Yagelski

Dameon Acosta, Catherine Dulczewski, George Schillinger, Demi Wilcox.

 

Room 7- Mrs. Cavanaugh

Cheyenne Breidenstein, Jordan Hattler, Logan Stephens, Nicole Whispell.

 

Room 21-Mrs. Gearhart

Jack Coll, Jessica Ehrenhardt, Zackery Spak.